Національна дитяча гаряча лінія

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

Усі учасники освітнього процесу у разі виявлення випадків булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб, в обов’язковому порядку протягом дня повідомляють керівника закладу освіти у письмовій формі – заява.
ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВ
Заява заповнюється державною мовою. Виправлення не допускаються. У заяві необхідно вказати:
  • прізвище, ім’я, по батькові заявника, адресу фактичного проживання, контактний телефон;
  • навести розгорнутий виклад фактів щодо виявлених випадків булінгу (цькування);
  • зазначити дату подання заяви та підписати особисто.
Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Директору Миколаївського ліцею

Мануйленко С.В.

(ПІБ учня/учениці,клас)

Адреса фактичного проживання

Контактний телефон

Заява

Я, (ПІБ учня/учениці, вказати клас), повідомляю, що учень або учні (вказати ПІБ учня/учнів, клас) мене ображає/ображають. Це виражається в тому, що ….(перерахувати види образ, цькувань), які були застосовані до мене.

Прошу допомогти у вирішенні даної ситуації, що склалася.

Дата                                                                                                 Підпис

Директору Миколаївського ліцею

Мануйленко С.В.

(ПІБ учня/учениці,клас)

Адреса фактичного проживання

Контактний телефон

Заява

Я, (ПІБ батьків),батько або мати учениці(ПІБ учня/учениці, вказати клас) повідомляю, що учень або учні (вказати ПІБ учня/учнів, клас) ображає/ображають мою дитину. Це виражається в тому, що ….(перерахувати види образ, цькувань), які були застосовані до неї.

Прошу допомогти у вирішенні даної ситуації, що склалася.

Дата                                                                                            Підпис