Навчальний процес

Софіївська філія Миколаївського ліцею надає можливість здобути базову та повну загальну середню освіту за інституційною формою навчання. Освітній заклад   задовольняє потреби  громадян  у  здобутті   освіти  з  відривом  і  без  відриву  від  виробництва. Школа створює  умови  для  розвитку  особистості, є  основою  для  наступної  освіти  і  самоосвіти, усвідомленого  вибору  і  освоєння професії, формування  загальної  культури  особистості  учня.

У своїй  діяльності  керується  Конституцією  України, ст.53, в  якій  вказано, що  «кожен  має  право  на  освіту»,  Державною  національною  програмою  «Освіта» України  у  ХХІ столітті, Законами  України  «Про  освіту», «Про  загальну  середню  освіту», "Положенням  про  загальноосвітній  навчальний  заклад", затвердженим постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 14.06.2000 р. №964, "Положенням про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти", затверджене наказом МОН № 536 від 23.04.2019 року

Софіївська філія Миколаївського ліцею Софіївської селищної ради  Дніпропетровської області діє  на  підставі  Статуту Миколаївського ліцею, Положення про Софіївську філію Миколаївського ліцею Софіївської селищної ради Дніпропетровської області, затвердженого сесією  Софіївської  селищної  ради Софіївського району Дніпропетровської області, рішення №1507-23/VІІІ від 28.06.2022 року. Софіївська філія Миколаївського ліцею при  ДУ "Софіївська виправна  колонія (№45)надає можливість засудженим здобувати базову та повну загальну середню освіту.

Здобувачі освіти (у разі досягнення повноліття) або їх батьки, інші законні представники за особистою заявою можуть обирати  заочну, дистанційну форму,  здобуття загальної середньої освіти, а також екстернат, відповідно до їх інтересів, здібностей, освітніх потреб, можливостей і досвіду.

Зарахування осіб до закладу загальної середньої освіти для здобуття освіти за інституційною формою здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до  комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

Мова навчання  у Софіївській філії Миколаївського ліцею - українська.