Правила прийому, умови доступності

До Софіївської філії Миколаївського ліцею зараховуються учні незалежно від місця проживання на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють), свідоцтва про народження (копії) або паспорта (копії), медичної довідки встановленого зразка і документа про наявний рівень освіти. При переведенні учнів до вечірньої школи з іншого загальноосвітнього навчального закладу, крім зазначених документів, додається особова справа учня.

Здобуття базової та повної загальної середньої освіти у Софіївській філії Миколаївського ліцею  (заочна форма навчання) не обмежується віком.

Умови доступності у Софіївській філії Миколаївського ліцею  для навчання осіб з особливими освітніми потребами є задовільними , адже класи школи, учительська знаходяться на першому поверсі, є пандус, внутрішня туалетна кімната.