Матеріально-технічне забезпечення закладу

Софіївська філія Миколаївського ліцею займає 4 кімнати: учительська, 2 навчальні класи.

Навчальні класи естетично оформлені: поклеєні шпалери, пофарбовані вікна, двері, плінтус, постелений лінолеум на підлогу.

Вчителями-предметниками оформлені тематичні стенди, наявний демонстраційний матеріал: дидактичний посібник з правознавства, біологія людини, рослин, портрети письменників, видатних історичних діячів, дидактичні посібники з української мови.      Класні кімнати обладнані відремонтованими меблями, які підібрані відповідно віковим та фізіологічним особливостям учнів:

-       12 столів-парт;

-       24 стільці;

-       2 дошки;

-       2 учительські столи;

-       2 учительські стільці;

-       1 стіл для дидактичних матеріалів;

-       1 шафа;

-       2 люстри;

-       2 вішалки металеві.

Комп'ютерний клас укомплектований:

5 комп’ютерів;

5 столів до комп'ютерів;

4 стільця;

крісло для вчителя.

Заклад має доступ до мережі Internet.

У комп'ютерному класі  поклеєні шпалери, пофарбовані вікна, двері, підлога.

Учительська кімната  укомплектована меблями:

-       5 столів-однотумбових;

-       5 стільців,

-       4 шафи;

-       1 вішалка металева;

-       1 телефон;

-       радіо.

Вчителі мають навчальну літературу для підготовки та використання на уроках.  В учительській  поклеєні шпалери, пофарбовані вікна, двері, плінтус, постелений лінолеум на підлогу.

Директорський кабінет обладнаний:

-       1 стіл-однотумбовий;

-       1 стіл до комп'ютера;

-       2 стільці;

-       сейф;

-       ноутбук.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в школі є такі ТЗН: аудіо-відео центр, телевізор  у робочому стані, принтер,  а також навчальна та художня література.

У школі централізоване водопостачання, є  водяний лічильник. Освітлення природне і штучне, що забезпечується лампами денного освітлення. Електромережа у робочому стані, є електролічильник.  Школа опалюється від централізованої тепломережі, присутній вузол обліку теплоенергії. Є внутрішній туалет.

У приміщенні школи постійно підтримується  належний санітарно-естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.

Приміщення школи всередині має привабливий естетичний вигляд, зовні потребує капітального ремонту:

-       перекриття даху;

-      укріплення та  штукатурки стін;

-       заміни вікон.

Біля школи посаджені квітники. Класні кімнати, кабінети прикрашають зелені кімнатні рослини.

Ефективне використання  матеріально-технічної  бази школи допомагає в заочній формі забезпечувати виконання основних положень Державного стандарту базової і повної середньої освіти та виховання  громадянина України.

Софіївська філія Миколаївського ліцею при ДУ "Софіївська виправна колонія (№45)"  розміщена у  двох класних  кімнатах.