комунальний заклад "Софіївська вечірня школа" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

Новости: 43
05.10.2017

День працівників освіти

З Днем працівників освіти! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
08.05.2017

День пам"яті і примирення

В школі пройшов захід до 72-річчя Перемоги під гаслом: 1939-1945 ПАМ"ЯТАЄМО ПЕРЕМАГАЄМО
22.01.2017

День Соборності України

Директорія і Рада Народних Міністрів призначили урочисте святкування об'єднання УНР і ЗУНР на 22 січня. Мабуть, це було не випадково, бо вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята - Незалежності й Соборності.
06.12.2016

З днем збройних сил України

Вітаємо захисників України зі святом!
26.11.2016

Всесвітній день доброти :)

Не забувайте творити добро!
21.11.2016

З Днем Гідності і Свободи!

В школі провели виховну годину до Дня Гідності і Свободи!
24.08.2016

З днем незалежності!

Бажаємо миру, добра, злагоди!
23.08.2016

З днем прапора України!

Прапор свій здіймаєм гордо, Ми з ним дужі і єдині, Ми навіки вже — народом, Українським, в Україні.
01.09.2015

1 вересня - День знань!

Вітаємо з Днем знань!
09.05.2015

З Днем Перемоги!

Бажаємо миру, затишку, тепла Нехай завжди буде мирне сонячне небо, а будинки наповнені радістю, любов'ю і теплом!