комунальний заклад "Софіївська вечірня школа" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

Новости: 43
19.12.2020

День Святого Миколая

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

День захисників України! День козацтва! Свято Покрови Божої Матері!

Вітаємо зі святами!

Урок доброти

День захисту тварин
28.08.2020

Пробація – більш перспективна та логічна схема виконання покарання, поєднана з допомогою, підтримкою, мотивацією порушника до змін без вилучення його із суспільства, є дієвою альтернативою покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. Коротко про важливість пробації в Україні з вуст працівників Софіївської селищної об’єднаної територіальної громади, Ордо-Василівської сільської ради та суб’єкта пробації, нагляд над яким здійснює персонал Софіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.
20.08.2020

День незалежності України

Вітаємо з Днем незалежності України! Миру, щастя, злагоди!
20.08.2020

До Дня незалежності України Софіївський районний сектор найсердечніше вітаєнаселення нашого району та інформує про Пробацію в Україні

10.05.2020

Вітаємо з днем матері!

День матері святкується у світі 10 травня, в Україні традиційно у другу неділю травня. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку.

Добро починаэться з тебе!

Участь у благодійній акції
19.04.2020

Вітаємо зі світлим святом Пасхи!

Бажаємо щастя, здоров'я, миру!

ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН з 13 березня 2020 року

Відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Софіївської селищної ради від 12.03.2020 №35 «Про запобігання поширенню корона вірусу COVID- 19 у закладах освіти» надаємо інформацію про те, що у школі організовано навчання з використанням дистанційних технологій у групах 9-12 класів у Viber.