комунальний заклад "Софіївська вечірня школа" Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

Документація школи

ПРОТОКОЛ №7

від 14 червня 2021 року

Блажко О.В., Безсмертний П.П.,

Бугай С.О., Пересунько Ю.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження освітніх програм КЗ «Софіївська вечірня школа» на 2021-2022 навчальний рік.

1.СЛУХАЛИ: виступ директора школи Киселиці С.П. яка доповіла, що згідно ст.33 Закону України «Про освіту» були розроблені освітні програми – єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих ЗЗСО для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітніх програм стали:

Основні нормативні документи, відповідно до яких організовано  освітній  процес:

•        Закон України«Про загальну середню освіту» від 13.05.1999  № 651-XIV із змінами;

•        Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1392);

•        Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 № 63).

На виконання абзацу двадцять другого частини першої статті 64 Закону України "Про освіту", з метою впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 , наказу  МОН № 405 від 20.04.2018 року «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня», наказу  МОН № 408 від 20.04.2018 року року «Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня»,  листа МОН України від 30.08.2018 р. № 1/9-519   робочий навчальний план школи складено:

з українською мовою навчання

Додаток 16  Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 р. № 405

з українською мовою навчання

Додаток 16  Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 р. № 408

Розробці навчального плану передувала система заходів з боку адміністрації і педагогічного колективу школи, спрямована на визначення пріоритетних напрямів у загальноосвітній підготовці учнів,  котра включала в себе:

1. Роботу з учнями:

-бесіди про професійні наміри учнів і можливості їх реалізації при навчанні в школі;

2.Робота з батьками:

-роз’яснювальні бесіди щодо законодавства України про мову, освіту, знайомство з навчальним планом як складовою частиною освітянської програми навчального закладу;

-вивчення освітньої мети, визначеної батьками для своїх дітей, та шляхів її реалізації.

1. Робота з педагогічними кадрами:

-вивчення затверджених МОН України програм, які забезпечують широту запропонованих послуг;

-визначення груп предметів, які можна включити до варіативної складової  навчального плану, беручи до уваги рівень підготовки кадрів та методичного забезпечення.

Ухвалили: («за» - 11, «проти» - 0)

1. Схвалити освітні програми на 2021-2022 навчальний рік, а саме:

1.2. Освітню програму загальної середньої освіти ІІІ ступеня (10-12 класи)

2. Освітні програми до 15.06.2021 року оприлюднити на шкільному сайті.

Секретар                                               С.О.Бугай

від 22 червня 2020 року

Пересунько Ю.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження освітніх програм КЗ «Софіївська вечірня школа» на 2020-2021 навчальний рік.

1. Робота з педагогічними кадрами:

Ухвалили: («за» - 11, «проти» - 0)

1. Схвалити освітні програми на 2020-2021 навчальний рік, а саме:

1.2. Освітню програму загальної середньої освіти ІІІ ступеня (10-12 класи)

2. Освітні програми до 15.06.2020 року оприлюднити на шкільному сайті.

Секретар                                             Є.О. Долиненко

від 23 червня 2019 року

Блажко О.В., Безсмертний П.П.,

Дурягіна Т.В., Пересунько Ю.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження освітніх програм КЗ «Софіївська вечірня школа» на 2019-2020 навчальний рік.

•        Положення про вечірню (змінну) школу  (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.09.2011 N 1093);

•        Листа МОН України від 07.06.2018 року №1/9-315 «Про структуру 2018-2019 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»

1. Робота з педагогічними кадрами:

Ухвалили: («за» - 10, «проти» - 0)

1. Схвалити освітні програми на 2019-2020 навчальний рік, а саме:

1.2. Освітню програму загальної середньої освіти ІІІ ступеня (10-12 класи)

2. Освітні програми до 15.06.2019 року оприлюднити на шкільному сайті.

Голова педради                                                   С.П. Киселиця

Секретар                                                              Є.О. Долиненко

від 21 червня 2018 року

ПРИСУТНІ: Киселиця С.П., Горбенко М.П.,

Блажко О.В., Безсмертний П.П.,

Дурягіна Т.В., Пересунько Ю.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження освітніх програм КЗ «Софіївська вечірня школа» на 2018-2019 навчальний рік.

1.СЛУХАЛИ: виступ директора школи Киселиці С.П. яка доповіла, що згідно ст.33 Закону України «Про освіту» були розроблені освітні програми – єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих ЗЗСО для досягнення учнями результатів навчання. Основою для розроблення освітніх програм стали:

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від від 07.06.2018 року №1/9-315 «Про структуру 2018/2019 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів» робочий навчальний план школи складено:

1. Робота з педагогічними кадрами:

Ухвалили: («за» - 10, «проти» - 0)

1. Схвалити освітні програми на 2018-2019 навчальний рік, а саме:

1.2. Освітню програму загальної середньої освіти ІІІ ступеня (10-12 класи)

2. Освітні програми до 15.06.2018 року оприлюднити на шкільному сайті.

Секретар                                             Є.О. Долиненко